Rozvody plynu pro domácnosti a komerční objekty

Správné rozvody plynu a jeho přivedení do domu stojí na začátku Vašeho topení s plynem. Pokud tedy realizujete novostavbu či nově přivádíte k Vašemu objektu plyn, tato služba je určená právě pro Vás.  Realizujeme kompletní plynařské práce od rozvodů plynu, po montáže nových plynový kotlůvýměnu starých kotlů. Dodáváme všechno my, nejedná se o žádné subdodávky. Rozvody plynu realizujeme v oblasti Chomutova, Louna, Rakovníka, Žatce, Mostu a dalších měst na Severovýchodě Čech.

Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Jak probíhá napojení plynu na Váš objekt?

Potřebujete realizovat napojení plynu v plynu oblasti Chomutova, Slaného, Kladna, Rakovníka či dalších měst. Zařídíme to.

  • Přívod začíná v ulici (pověřená firma)

Přívod plynu obvykle začíná v místě připojení, to je centrální řad v ulici, na který se budete napojovat. Ověřená firma od majitelů plynovodních rozvodů provede napojení a svedení plynu do pilíře HUP, kde po jeho zapečetení si můžete už zbytek dodělat sami. Je třeba tedy provést optimálně hluboký výkop na Vašem pozemku, ve kterém bude umístěno plynovodní potrubí. Dovést si plyn do Vašeho objektu výkopem na Vašem pozemku. Pro vedení plynu v zemi platí určitá pravidla, jako je hloubka a odstupy od jiných sítích. Základem je dokumentace od Vašeho projektanta a schválení vedení trasy plynu od stavebního úřadu.

Zavedeme plyn pro Váš rodinný dům či komerční objekt

Naše společnost První Topenářská se snaží být hlavním dodavatelem plynařských prací od A do Z. Kromě jiného realizujeme kompletní rozvody plynů pro domácnosti i komerční objekty. Jsme schopni realizovat celkovou plynovodní přípojku až po zapojení plynových spotřebičů v domácnosti na klíč.

Pokládka plynovodního potrubí

Naše práce začíná s rozvody tehdy pokud je připraveno vše v pilíři HUP na hranici Vašeho pozemku, ideálně je také připrav výkop v hloubce asi 1m, kterým povedeme plynovodní potrubí do Vašeho objektu. Uvědomujeme si, že rozvody plynu vyžadují především správné provedení, aby nedošlo v budoucnu k narušení potrubí. Naše expertní rozvody zajistí dlouhodobou budoucnost pro Vaše plynová zařízení.

Proč si vybrat naše služby:

  • Příznivé ceny za instalaci i prodej kotlů
  • Provádíme měděná potrubí nebo natažení nerezový vlnovec Merabell Profi Gas
  • Nejmodernější technologie (Al_pex Gas trubky) schválené dle ČSN
  • Rychlé dodání, nemusíte na nic čekat. Jsme Vaše místní firma. Máme za sebou mnoho úspěčných realizací.

– –

 Co všechno pro Vás zařídíme?

  • Projekt vedení plynovodu
  • Natažení plynovodní trubky
  • Kompletní revizi
  • Zapojení spotřebičů

Realizujeme rozvody plynu v oblasti Chomutov, Louny, Žatec, Slaný, Kladno a další okolní města.  Specializujeme se především na domácnosti a menší komerční objekty (hotely, restaurace, školy apod.). Chcete zajistit rozvod plynu pro bytový dům, obrací se na nás i SVJ, můžete také.