Výměna plynových kondenzačních kotlů Slaný, Rakovník, Chomutov, Most

Vítejte na webu naší stránky PRVNÍ TOPENÁŘSKÁ. Už mnoho let pro naše zákazníky měníme jejich staré kotle za nové kondenzační. Nový kotel Vám přinese především úsporu na zemním plynu a bezpečný pocit při odběru a spotřebě zemního plynu.
Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Zvládneme pro Vás komplexní služby, která počíná výběrem kotle a pokračuje právě sem na jeho instalaci. Naše bezkonkurenční cenu na celkový proces jsou jen odrazem toho, že je vhodné nechat všechny služby nechat řešit 1 dodavatele.

Montujeme a instalujeme převážně kotle IMMERGAS a BOSCH, o kterých víme, že jsou kvalitní, nejsou předražené a vydrží pro Vás pracovat dlouhou dobu bez poruch. Jsme prodejce kotlů a také jejich instalatéři, za všechno tak ručíme, že bude správně.

– –

 Proč vše nechat řešit pouze 1 firmu?

Obvykle máme zkušenost s tím, že dochází k nevyjasněným situacím ohledně reklamací kotle, kdy zákazník ve snaze ušetřit nakoupý zlevněný kotel přes e-shop a nechá ho pouze namontovat plynařem. V této situaci při případné poruše nejde reklamovat poruchu kotle u montážníka, ale prodejce, který zase může svalovat vinu na špatnou instalaci. V každém případě je lepší vše nechat si udělat od 1 firmy, kde se případné reklamace řeší zcela promptně a navíc k nim vůbec nedochází.