Prodej a montáže plynových kotlů

Prodej plynových kotlů od naší společnosti spočívá ve výběru vhodného zařízení do Vašeho objektu, dle tepelných ztrát a dalších jeho vlastností. Vybrané kotle Vám přivezeme a v krátké době i namontujeme, abyste je mohli hned využívat.

Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Prodáváme a montujeme plynové kotle Immergas a Bosch za akční ceny od  28 900,- v oblasti Chomutova, Mostu, Kladna, Rakovníku, Loun, Slaného a dalších měst.

Vytápění plynem je sázka na jistotu

Plynové kotle na zemní plyn jsou velmi oblíbené díky svojí jednoduchosti např. proti topení v kamnech na dřevo nebo pelety. Nemusíte ráno vstávat do zimy, jen nastavíte pohodlné sepnutí plynového kotle v určitou chvíli a Váš objekt se zalijeme teplem.

Od kompletního přivedení plynu až po instalaci

Pokud jste nyní ve fázi výstavby Vašeho rodinného domu a přemýšlíte jaký typ kotle si zvolit, rádi Vám poradíme s výběrem a zařídíme všechno od A do Z. Plyn přivedeme do Vašeho objektu, natáhneme potrubí a připravíme plynovodní přípojku až do Vaší technické místnosti.  Usazení plynového spotřebiče bude kompletně v naší režii, stejně jako revize Vašeho zařízení. Obstaráme pro Vás všechny kroky procesu přípravy plynu, jsme certifikovaní specialisté na prodej a montáže plynových zařízení Bosch a Immergas, pro které můžeme dělat samozřejmě i kompletní plynařské práce. Revize a administrativní podklady ano.

 Proč vše nechat řešit pouze 1 firmu?

Obvykle máme zkušenost s tím, že dochází k nevyjasněným situacím ohledně reklamací kotle, kdy zákazník ve snaze ušetřit nakoupý zlevněný kotel přes e-shop a nechá ho pouze namontovat plynařem. V této situaci při případné poruše nejde reklamovat poruchu kotle u montážníka, ale prodejce, který zase může svalovat vinu na špatnou instalaci. V každém případě je lepší vše nechat si udělat od 1 firmy, kde se případné reklamace řeší zcela promptně a navíc k nim vůbec nedochází.

Výměna plynového kotle za nový

Můžete nás volat do bytových domů, panelových domů, firem a dalších prostor. Naše nabídka je platná pro domácnosti i firmy v Lounech, Źatci, Mostu, Chomutově apod. Nemusí se nutně jednat o novostavbu, můžete např. chtít vyměnit Váš stávající plynový kotel, pokud Vás ho nebaví pořád opravovat. Přechod na nové kvalitnější zařízení je vždy lepší. Kompletní sevis prodej i instalace.