Prodej a montáž plynových kotlů Žatec

Hledáte odborníka  na provedení rozvodů plynu v Žatci a okolí. Jsme plně certifikovaná společnost na provádění všech potřebných plynařských prací, od pokládky plynovodních potrubí v zemi, až po výběr a instalaci vhodného plynového zařízení. Vše děláme levně, rychle a profesionálně, můžete nás zavolat po celém Žatci a okolních městech (Postoloprty, Blšany, Kadaň, Vroubek, Kryry…)

Začněme obyčejnou otázkou, zda-li ve Vašem objektu je plyn či není?

Ve Vašem objektu je plyn

Chcete nejspíše tedy instalovat nový plynový spotřebič, ev. vyměnit stávající kotel?

Ve Vašem objektu není plyn, je nutné tedy připojit Váš objekt k veřejnému plynovodu. Zajistíme přitažení trubek do Vašeho objektu plyn pomocí trubek od pilíře.

Ať se bude u Vás realizovat libovolná práce s plynem, vyžaduje to velmi dobrou znalost řemesla, aktuálních technologií, technologických postupů apod. Naše společnost První Topenářská je v tomto oboru dlouho let a snažíme se vždy vymyslet pro zákazníka to nejvíce ekonomické řešení. Dodáváme komplet všechno na klíč.

Kamvšude můžeme instalovat plynové kotle?

  • domácnosti byty nebo rodinné domy
    úřady, administrativní budovy
    penziony, hotely
    školy a jiné institurace
    obchodní centra a prostory.

Instalací plynového zařízení obvykle zeefktivníte vytápění v objektu a budete moci snadno ohřávat užitkovou vodu. Výměnou plynového kotle dosáhnete vyšší efektivity, snížení poruch a výpadků. Kvalitní kotle Bosch a Immergas jsou ideální, pokud chcete rozumně investovat do vytápění.

Plynoinstalace a servis kotlů Immergas, Bosch v Žatci a okolí

Plynoinstalace Žatec a okolí.

Realizujeme instalaci a opravy všech typů plynovodních potrubí, možnost rekonstrukce plynovodu. Řešíme i celkový projekt Vašeho plynovodu.

Revize a servis námi instalovaných plynovodních zařízení
Budeme řešit všechny Vaše potřebné revizní prohlídky, včetně revizních zpráv.