Prodej a montáž plynových kotlů Immergas a Bosch – Louny a okolí

Plynové kotle jsou základem pro to, abyste si mohli doma snadno zatopit zemním plynem v podobě podlahové vytápění či ohřevu užitkové vody. Plynové kotle se nabízejí v několika verzích, ať už průtokové nebo s instalovaným zásobníkem na teplou vodu. Naše společnost První Topenářská nabízí v Lounech kompletní služby kolem plynových kotlů (prodej, servis, revize).

Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Proč si zákazníci vybírají pro nákup a montáž kotle naší společnost?

  • Jsme schopni vybavit Vaší kotelu plynovým zařízením s montáží od 28 900,- Kč
  • Všechno zařídíme téměř do 7 dnů od zavolání, kontaktování
  • Dokážeme přesně poradit, jaký kotle bude pro Vás nejvhodnější
  • Od nás máte vše od vybudování plynovodní přípojky až po napojení domácích spotřebičů

Kromě instalace plynových zařízeních v Lounech, Postoloprtech, Libochovicích a dalších obcí často vyměňujeme staré a špatně fungující kotle za nové kotle Bosch a Immergas.

Hledáte servis, revizi či opravu plynových kotlů Immergas, Bosch?

Servis plynových kotlů má svůj význam tehdy, pokud máte pocit, že Váš kotel přestal fungovat správně. Plynový kotel, který je již dlouho v provozu může mít různé poruchy, které mohou jednak ohrožovat životní prostředí, netopí hospodárně či může být i Vašemu životu nebezpečný. Naše společnost První Topenářská se zaměřuje na servis plynových kotlů Immergas a Bosch.  Stejně tak Vám můžeme nabídnout revize těchto plynových kotlů v Lounech a okolí.

Plynárenské služby od A do Z v Lounech a okolí

Máte tip na nějakou značku plynového kotle, o které si myslíte, že bude pro Vás ideální. Spočítali jste si tepelné ztráty Vašeho objektu a nyní řešíte, co bude nejvýhodnější. Máme pro Vás nápad, zkuste naše kotle Immergas a Bosch, určitě Vás překvapí jejich dlouhodobá spolehlivost a výkon/cena.