Plynové kotle Kladno | Servis, revize a opravy plynových kotlů

Plynové kotle jsou druhem topného kotle, kdy se v kotli spaluje plynné palivo a tím vzniká teplo. Naše společnost PRVNÍ TOPENÁŘSKÁ se věnuje prodeji a montáži plynových zařízení za nejlepší ceny v oblasti Loun, Slaného Kladna. Plynové kotle najdou svoje uplatnění v domácnostech i komerčních provozech. Pomocí kotlů můžeme vytápět prostory objektu, stejně tak ohřívat vodu.

Plynové kotle v Kladně nabízíme od společnosti Immergas a Bosch za akční ceny od 28 900,-

Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Servis, revize a výměny plynových kotlů, rozvody plynu v Kladně

Pro všechny naše plynové kotle, které prodáváme a dodáváme do soukromých a firemních objektů, zajišťujeme rovněž servis, opravy a revize v Kladně.  Naše plynařské práce jsou však mnohem komplexnější od pokládky plynovodních potrubí v zemi od HUP až do Vašeho objektu. Stejně tak zajistíme potřebný výkop a usazení potrubí v zemi.  Často se na nás obrací zákazníci v Kladně, Unhošti, Buštěhradě, Libušíně, Stochově a dalších městech s poptávkou po kompletní výměně a rekonstrukci plynového zařízení.

 Prodej a montáž plynových kotlů do 7 dnů

S námi nemusíte na nic čekat. S ohledem na charakter Vašeho objektu a jeho tepelné ztráty zvolíme vhodný typ kotle značky Immergas nebo Bosch. Zde si můžete podívat, podle čeho se rozhodovat o výběru plynového kotel.  Může se jednat o průtokový kotel nebo kotel se zásobníkem na vodu. Prodáváme a montujeme kotle v oblasti Kladna a okolí do 7 dnů, za ceny od 28 900.-.

Servis a opravy plynových koltů Immergas, Bosch

Servis a revize plynových kotlů pomáhají zajistit bezpečné funkce a hospodárný provoz plynového zařízení. Provozní revize plynového zařízení se provádí 1x za 3 roky. Je to povinnost vlastníky plynového kotle, kdy se provádí kompletní kontrola kotle.