Prodej, montáž a výměna plynových kotlů do 7 dnů

Prodej plynových kotlů v Chomutově s následnou montáží je podstatný k tomu, abyste vyřešili topení a ohřev TUV pro Váš domov či firemní objekt. Ideální je si vybrat firmu, která pro Vás sežene plynový kotel za dobrou cenu a bude ručit za správnou funkčnost po instalaci.. Naše firma PRVNÍ TOPENÁŘSKÁ s.r.o. je hlavní společnost v Chomutově, která řeší plynové kotle od A do Z.

Telefon: 721 38 68 78
Email: info@prvnitopenarska.cz

Plynové kotle Immergas a Bosch

Plynové kotle fungují na zemní plyn, který ohřívá podlahové topení i TUV.  Plynovým kotlem může být zařízení, kterým voda protéká nebo kde se voda ukládá a přímo ohřívá (kotel s vestavěným zásobníkem). Dodáváme plynové kotle značky Immergas a Bosch v Chomutově, Jirkově a dalších okolních městech jako je např. Klášterec, Kadaň.  Provádíme montáže, servis a revize kotlů v rodinných domech i komerčních objektech.

Servis a revize plynových kotlů Immergas, Bosch

Provádíme servis a revize plynových kotlů Bosch a Immergas. Revize kotlů je nutná při jeho instalaci a spuštění do provozu. Obvykle se pak revize provádí i v dalších pravidelných časových intervalech a kontroluje se aktuální stav kotle, zda-li vyhovuje dalšímu provozu.  Servis plynových kotlů má význam k tomu, abyste předešli především neefektivnímu fungování kotle či jeho kompletnímu poškození. Servis dokáže odhalit drobné nefunkční věci a je ho dobré realizovat asi 1x ročně. Pokud máte pocit, že Váš plynový kotel nefunguje správně, doporučujeme kontaktovat naší firmu První Topenářská s.r.o. na: 721 38 68 78. Domluvíme se na vhodném termínu prohlídky Vaše kotle v Chomutově a servisu.

Spolehlivé práce okolo plynu od A do Z v Chomutově a okolí

Jsme tým zkušených instalérů a díky nám můžete mít spolehlivě funkční plynový kotel za slušnou cenu. Realizujeme všechny typy plynařských prací jako jsou:

  • Projektová dokumentace k plynovodní přípojce
  • Pokládka plynovodního vedení od pilíře až do stavby
  • Prodej a montáže plynových kondenzačních kotlů
  • Zapojení a následná revize kotle
  • Pravidelný servis a revize kotlů